Net Haber Yazılımı - Ultra Teması

Net Haber Yazılımı'nın geliştirildiği günden bu yana hayal edilen noktaya en yakın sonuç Ultra temasıdır.

Ultra Demo Sitesini İncele

Responsive tasarım ile haber portalınız çözünürlüğe adapte olacak

Haber portalınız en yenilikçi yapı ile her türlü ekran boyutuna uyum göstererek akıllı telefon, tablet, düşük çözünürlüklü ekranlar veya full hd'de problemsiz gözükür.

Responsive Haber Sitesi

Temanızı İhtiyacınıza Göre Tasarlayın

Yönetici olarak giriş yaptığınızda sitenin pek çok özelliğini değiştirip yayına alabilirsiniz. Kırmızı, mavi, siyah, koyu ve kontrast olmak üzere 4 farklı renk paleti vardır. 6 farklı manşet seçeneği arasından sitenize en uygun manşeti seçebilirsiniz. Sitenizin geniş ya da kutu içerisinde olup olmayacağını seçtikten sonra eğer kutu seçtiyseniz istediğiniz 20 farklı arkaplan arkaplan deseni ya da resimini seçip portalınızı özelleştirebilirsiniz. Site üst kısmı düzenleme ile üst menü, ana kategori, iconları da kolaylıkla zevkinize göre seçebilirsiniz.

Bu Manşetleri Çok Seveceksiniz

Ultra Teması Manşetleri

6 farklı manşet tipi ile nasıl bir manşete ihtiyacınız varsa öyle yayın yapın. Bir değişiklik mi istiyorsunuz ya da özel yayın yapacağınız bir gün var ve dikkat çekmek mi istiyorsunuz, manşetinizi geniş ya da magazine çekebilirsiniz.

Hangi Renk Size Uygunsa Onu Kullanın

Kırmızı mı mavi mi? Koyu mu kontrast mı? Her haber portalının farklı kurumsal renkleri var ama biri muhakkak size uyacaktır.

Renkli Haber Teması

Şık Haber Detay Sayfası

Sol kısımda içerikle birlikte akan rastgele galeriler, habere özel video ve foto galeri atanabilmesi, haber başlığının üstte ya da haber kutusu içinde olmasının sağlanması temel özelliklerden sadece birkaçı.

Haber Detay Sayfası

Kullanıcılarınız Haberinize Ortak Olsun

Net Haber Yazılımı'nın yorum modülü ile kullanıcılarınız habere yorum yapmakla kalmaz birbirleri ile konuşup yorumları beğenebilir ya da kötüleyebilirler.

Haber Yorum Modülü

Hava Durumunu Detaylıca Sunun

Net Haber Yazılımı hava durumu modülü ile kısa hava durumu bilgilerinin yanında detaylı bir alt modül olarak hava bilgilerini sunacaksınız.

Haber Yorum Modülü

Yaşayan Bir Sayfa Altınız Olsun

Sitelerde genelde pasif alan olarak sunulan footer yani sayfa sonu kısmı, Ultra temasında sürekli güncellenen ve sağa sola aşağı yukarı otomatik akan içerik ile merak uyandırıp tıklanabilen bir alan oluşturacaktır.

Haber Alt Kısım
Ultra Demo Sitesini İncele