Sıkça Sorulan Sorular

Net Haber Yazılımı hangi dilde yazıldı ve nasıl bir hosting gerekiyor?

Net Haber Yazılımı PHP ile kodlanmıştır. PHP ve MySql destekli bir sunucuda çalışması gerekir. Minimum PHP 5.3 versiyonu gereklidir.

Haber Yazılımı farklı bir hosting firmasında barındırılabilir mi?

Haber Yazılımı'nı dilediğiniz hosting firmasında barındırabilirsiniz. İsterseniz hosting olarak bizi de tercih edebilirsiniz.

Yazılım şifreleniyor mu?

Yazılımın dağıtılmaması adına yönetim paneli şifrelenirken, temalar şifrelenmemektedir. Eğer aldığınız tema özel tema ise bunda da bazı şifreleme ve lisanslamalar olabilir.

Yazılımı birden fazla sitede kullanabilir miyim?

Size verilen lisans anahtarı yazılımın yalnızca Net Haber Yazılımı'na bildirilen sitede çalışmasını sağlar. Diğer siteler için de ayrıca lisans almanız gerekmektedir.

Haber Yazılımı alındıktan sonra güncellemeler için ekstra bir ödeme yapmak gerekiyor mu?

Aynı versiyona ait güncellemeler ücretsizdir. Örneğin 2. versiyona sahipseniz 2.1.7. versiyon sisteminize otomatik olarak güncellenecektir. Ama 3. versiyon için yeni paketin ücretini ödemeniz gerekir.

Haber Yazılımı alındıktan sonraki yıllarda herhangi bir ödeme alınıyor mu?

Sonraki yıllarda Haber Yazılımı için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Sadece satın aldığınız hosting(barındırma) paketi varsa, yıllık hosting ücreti alınmaktadır.

Haber Yazılımı için özel tasarım yaptırmam mümkün mü?

Size özel tasarımlar yapıyoruz. Bununla beraber farklı firmalara yaptırdığınız tasarımları da yazılıma entegre ediyoruz. Bu hizmetler için bizimle iletişime geçip teklif isteyiniz.