Net Haber Yazılımı Haberler

Ultra Teması Yayında

Fabrikod olarak haber portallarında hayalimiz tasarımı oldukça zor olan haber portallarına responsive bir tasarım üretmek ve bu tasarımın da özelleştirilebilir olması idi. Dolayısıyla tüm cihazlarda çalışabilecek bu yapı ile haber portalları ihtiyaçlarına göre kendi tasarımlarını özelleştirebilecekler ve ek maliyetlerden kurtulmuş olacaklardı. Net Haber Yazılımı Ultra ile bu hedeflerin tümünü gerçekleştirdiğimiz gibi daha iyi SEO, daha çok tıklanan içerik, daha özgün ve çağdaş tasarım hedeflerimizi de yakaladık. Performans ve editör paneli olarak zaten zamanının ötesinde olan haber scripti ile anahtar teslim haber portalı sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz. Temayı incelemek için tıklayınız.

Android Uygulamamız Yayında!

Net Haber Yazılımı Android uygulaması ile sektörü değiştirmeye devam ediyor. Hazır haber siteleri bir yana Türkiye'deki büyük medya kuruluşlarının Android uygulamalarından daha gelişmiş bir uygulama ile sektöre bir soluk getirmeye çalışıyoruz. Android uygulaması NHY kullanan eski müşterilerimiz ve haber yazılımını almayı düşünenlerin ekstra hiçbir şey yapmalarına gerek olmadan otomatik olarak sisteme entegre oluyor. Mobil sitemizden ve örneklerinden farklı olarak tamamen sıfırdan Java ile kodlanmıştır, yani webview ile bir browser içinden mobil siteyi çağırmamaktadır. Panelden tek tıkla bildirim göndermesi, uygulama kullanıcılarının maillerini toplaması, admob reklamları, google analytics entegrasyonu, renkli kategorileri, sonsuz akış haberleri, yorum yapılabilmesi, özel video playerı, özel galerileri ile tam bir başucu eseri olarak itina ile üretilmiştir.

Daha fazla detay almak için buraya tıklayınız.

Evrensel.net Açıldı

Evrensel Gazetesi 20. yaşına koşarken altyapısını Net Haber Yazılımı ile güncelledi. Arşivleri, optimize edilmiş yeni yapısı, son 24 saat zaman tüneli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu responsive tasarımı ile oldukça gelişmiş bir sisteme kavuşmuş oldu. Yolları açık olsun!